Dołącz do nas

Jarek 502 330 230
Ewa 501 767 897

Dance Camp Jaremi

DANCE CAMP JAREMI 2020

19 – 29 lipca

Hotel Manor, Olsztyn

Zapraszamy na kolejną już odsłonę naszego obozu letniego. W tym roku jak zawsze na pierwszym miejscu stoi TANIEC. Jeżeli więc kochasz tańczyć i wylewać siódme poty podczas treningów – ten wyjazd jest dla ciebie!

Co będziemy robić?

Duuuuużo różności! W planie mamy : taniec, pływanie, taniec, opalanie, taniec, spacer po Starym Mieście w Olsztynie, taniec, kręgle, taniec, jogę, taniec, ognisko, basen, no i TANIEC!

Kto może jechać?

Dzieci, które tańczą dużo, ale też te które tańczą troszkę mniej. 7 – latki, a także 17-latki. Dziewczynki, ale też bardzo chętnie chłopcy. Bo wiecie co? Tańczyć może każdy, serio.

Jak nam będzie mijał dzień?

Codziennie rano trzeba wstać, bo nie ma leniuchowania. Potem mamy pyszne śniadanko w stołówce naszego hotelu i nakładamy sobie sami co tam dobrego lubimy zjeść. Jak już się najemy do oporu to trzeba się przygotować do tańców hulańców i siup na salę taneczną! Tak sobie tańczymy aż do obiadu, chyba, że akurat mamy basen to się moczymy w wodzie. Jak już po tym wszystkim jesteśmy straaaaszliwie głodni to lecimy biegiem na zbióreczkę odśpiewać „Smacznego, smacznego życzymy wam. Smacznego, smacznego życzymy wam. Niech wam smakuje, w żołądkach się psuje, smacznego, smacznego życzymy wam! Mniam, mniam! Zjem sam”! Uff! To można zjeść… Dobra! Brzuchy najedzone to trzeba trochę poleżeć – PÓŁ GODZINKI DLA SŁONINKI. Ok! znowu trenio, tańczymy, albo joga, czy tam inna Chodakowska (Pan Daniel). Potem kurczę nie ma czasu na złapanie oddechu, ale lecimy na jeszcze jedne zajęcia, bo przed kolacją to trzeba jeszcze te muskuły zmęczyć. Każdy już myśli co na tą kolację i modli się o pizzę albo frytki… dobra zdrowe żarcie też spoko. A po kolacjiiiiii, o matko! TELEFONY! Dzwonimy do mamy, taty, babci, dziadka, drugiej babci, drugiego dziadka, trochę mama da psa do telefonu, ciocia wysłała SMS to trzeba odpisać, foteczka na fejsa sama się nie zrobi, na youtube piosenki trzeba z zajęć przecież znaleźć! Oj… IMPREZA WIECZORNA! Dobra, dziewczyny przebierają w walizkach w poszukiwaniu tej jedynej wśród 50 sukienek, chłopaki włosy na żel, szybko dziewczyny na makijaż do pań, a potem biegiem na Bal Przebierańców, czy Wybory Miss i Mistera, a może na Lip Sync Battle? Jak już to wszystko przeżyjemy to można iść spać, albo ewentualnie gadać w łóżkach o tych wszystkich super rzeczach, które nam się przytrafiły…

Pomyślcie sobie, że tych dni mamy 10.

Co tańczymy?

Standardowo i latynosko – taniec towarzyski, dancehall, hip – hop oraz jazz i podstawy baletu.

 

Chcesz jechać?

Całkowity koszt obozu: 1700zł

Rezerwacja miejsc :

SMS do instruktora lub 501767897
(imię i nazwisko dziecka, adres e-mail rodzica, numery telefonu rodziców)

Opłacenie obowiązkowej zaliczki w wysokości 300zł do 15 lutego 2020 na konto :

Pruszkowskie Stowarzyszenie Miłośników Tańca
Ul. Ciechanowska 28
05-800 Pruszków
Nr konta
56 1140 2004 0000 3002 7684 2011

Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Jak było do tej pory?

Obóz 2019

Obóz 2018.

Obóz 2017