Dołącz do nas

Jarek 502 330 230
Ewa 501 767 897

O nas

Szkoła Tańca Jaremi powstała w Pruszkowie w 1993 roku i jest najstarszą szkołą Tańca w okolicy. Powstała ona z myślą o tych wszystkich którzy chcą aktywnie spędzać wolny czas, w miłej atmosferze, bez względu na wiek.

Nasze zajęcia są w głównej mierze przeznaczone dla osób, które nigdy nie miały do czynienia z tańcem i chcą odkrywać nowe pasje oraz dynamicznie rozwijać posiadane już umiejętności taneczne.

Założycielem Szkoły Tańca Jaremi jest Jarosław Korycki, były tancerz , dyplomowany instruktor tańca, dla którego taniec jest pasją i sposobem na życie. Poczucie humoru, otwartość i profesjonalizm sprawiają, że nasze zajęcia charakteryzują się niepowtarzalną atmosferą oraz przyciągają liczne grono uczniów.

Nasza Szkoła posiada bogatą ofertę zajęć przeznaczoną do wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży i dorosłych. Jesteśmy przekonani, że na naukę tańca nigdy nie jest za późno a wiek nie jest istotny.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest w życiu zakochanych par pierwszy wspólny taniec, dlatego też z wielką dbałością układamy choreografię i indywidualnie dobieramy muzykę, pomagając młodym parom wejść tanecznym krokiem na nową drogę życia.

Duży dorobek artystyczny i umiejętności pedagogiczne naszych instruktorów sprawiają, że nauka tańca staje się świetną zabawą, rozwijającą zainteresowania i kreatywność.